eTwinning projektai

„eTwinning“ projektas - Europos konkurso nugalėtojas

Labai džiaugiamės, kad mūsų „eTwinning“ projektas „Nepamiršk manęs“ buvo išrinktas 2018 m. Europos konkurso 65. Europäischen Wettbewerbs nugalėtoju. Mokiniai buvo apdovanoti sertifikatais ir dovanomis bei pakviesti į Europos mokinių stovyklą Vokietijoje, skirtą 15-18 metų amžiaus jaunimui. Šis apdovanojimas - tai Europos jaunosios kartos integracijos skatinimas. Savaitės laiko stovykloje mokiniai iš skirtingų šalių gyvens, diskutuos ir kurs kartu globaliomis ir aktualiomis temomis bei vyks į pažintines ekskursijas.

dovanos

 Projekto internetinis puslapis https://twinspace.etwinning.net/42968/home

Projekto tikslas - gilintis į gimtojo krašto bei kitų šalių kultūros paveldą, per meno kūrinius pasakojant apie įžymias vietas. Projektinės veiklos buvo integruotos į dailės mokomuosius dalykus: tapybą, piešimą, dailėtyrą. Panaudota daug skaitmeninių technologijų. Projekto partnerės - Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Graikijos ir Portugalijos mokyklos. Pagrindinis rezultatas yra 360 laipsnių vaizdas, kuriame sudėta visa bendrai sukurta medžiaga.

360     projDidžiuojamės, kad iš visų šalių panoraminių nuotraukų buvo atrinktas mūsų gimtojo miestelio vaizdas. Jis labiausiai atitiko projekto idėją –sniegas dengiantis istoriją(kultūros paveldą) ir bažnyčia kaip dvasingumo simbolis, jungiantis ją su šiais laikais. Apniukusios dienos fone gerai išryškėja interaktyvūs mygtukai. kuriuos, spaudžiant atsidaro šalių žemėlapiai, partnerių sukurti pristatymai apie vietos kultūros paveldo objektus, logotipai, dailės darbai ir filmai. Pirmiausiai visos šalys kūrėme logotipus, balsavome. Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokinio Dano Astrausko logotipas surinko daugiausiai balsų ir tapo projekto ženklu. Buvo paruoštos Interaktyvios publikacijos apie Šeduvos bažnyčią ir Vilniaus Katedrą. Po to tapėme paveldo objektus: Kuršių Neriją, Trakų pilį, Vilniaus įžymybes ir gimtąsias vietas. Mokinių ir mokytojų darbus galite pamatyti filme „Gift to the homeland“/Dovana tėviškei

 

Plačiau apsistoti reiktų ties Green screen(žalio ekrano) animacija. Partneriai nusifilmavo ir atsiuntė filmų dalis, o mes jas apjungėme, pridėdami savo:
1.Magic flight through heritage/2.Living culture/3.Tourists/4.Lost in the city

Grojaraštis http://bit.ly/2HjcVak

Mokinių įspūdžiai:
"Labiausiai projekte patiko matyti kaip kiti džiaugiasi dalyvaudami jame, iš pradžių ne visiems patiko filmuotis. Tačiau pamažu visi tai padarėme. Ypač patiko stebėti kitų šalių vaikus, kaip jie vaidino.

Smagiausia matyti rezultatą, gerus partnerių atsiliepimus apie savo darbą ir žinoti, kad prisidėjome prie Lietuvos vardo garsinimo. Tikimės technologijų pagalba prikelti dar daugiau savo nepelnytai pamirštų kultūros vertybių ir tapti įdomūs pasauliui", - sako Goda Kvietelaitytė

green screen

 

                                                          Projekto vadovė Gražina Likpetrienė