eTwinning projektai

Puikūs rezultatai Lietuvos šimtmečio viktorinoje

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti buvo skirtas „eTwinning“ programos projektas „Lietuvos šimtmečio viktorina”. Klausimus viktorinai parengė žurnalistas, kultūros antropologas Virginijus Savukynas – EPALE nacionalinės paramos tarnybos projekto autoritetas. Projekte dalyvavo ir mūsų - Radviliškio dailės mokyklos komanda. Surinkę 73 taškus iš 80 galimų užėmėme 3-ią vietą. Iš viso teko atsakyti į 40 klausimų. Už kiekvieną teisingą klausimą buvo skiriami du balai, o jei atsakyta nepilnai ar ne visai tiksliai - 1 balas.

padeka

Tačiau ne surinkti taškai svarbiausia, daug svarbesnis yra papilnėjęs žinių bagažas, pagerėję bendravimo, IKT įgūdžiai. Beieškodami atsakymų į viktorinos klausimus sužinojome, koks signataras giminystės ryšiais susijęs su kunigaikščiu Gediminu, ką buvo siūloma vadinti „muštiniu”, už ką kalėjime sėdėjo prezidentas A. Smetona ir dar daug įdomių dalykų. Iš viso buvo pateikta keturiasdešimt klausimų, susijusių ne tik su Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu, signatarais, bet ir tarpukario metais bei XXI a. realijomis.

Buvo smagu diskutuoti kartu ir priimti visiems bendrą sprendimą. Dar kartą visi patyrėme, kad veikla „eTwinning“ projektuose - tai mokymasis visiems, tai mokymasis kitaip.
Kviečiame ir Jus pasitikrinti savo žinias. Klausimus ir atsakymus, renginio akimirkas bei 100 IT idėjų rasite projekto tinklalapyje

Tik pažindami savo praeitį ugdomės gebėjimą mylėti ir branginti Tėvynę.

Gražina Likpetrienė, Radviliškio dailės mokyklos mokytoja
Programos „eTwinning“ ambasadorė Šiaulių/Telšių regione