eTwinning projektai

eTwinning projekto partnerių vaizdo konferencija

eTwinning projekto "Do Your Better, Do Your pArt" partneriai susitiko vaizdo konferencijoje. Mokiniai iš Italijos, Graikijos ir Lietuvos diskutavo ką reiškia pažinti save, kalbėjosi apie savo svajones, kuo norėtų būti užaugę. Pabaigoje aptarėme tolimesnes veiklas: autoportretų kūrimą ir bendrą darbą "Vertybių medis". Projekto vadovė G.Likpetrienė

3-7-meeting

Trims eTwinning projektams suteikti Europos kokybės ženkleliai

EKZ-2024

Radviliškio dailės mokyklą pasiekė puiki žinia – net trims „eTwinning“ projektams suteikti Europos kokybės ženkleliai. Europinis kokybės ženklelis suteikiamas tiems projektams, kurie pelnė aukščiausią įvertinimą tarp nacionalinius kokybės ženklelius gavusių projektų. Šie projektai – tai sėkmingo europinio bendradarbiavimo pavyzdžiai.

Skaityti daugiau: Trims eTwinning projektams suteikti Europos kokybės ženkleliai

Projektai pristatyti tarptautinėje konferencijoje

Lapkričio 9 d. Radviliškio dailės mokyklos Šeduvos klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „5 žingsniai tvarumo link“, kurios tikslas – pasidalinti kompetencijų ugdymo(si) patirtimi, dalyvaujant tvarumo ir „žaliosios kultūros“ projektinėje veikloje. Mūsų moksleiviai konferencijai paruošė pranešimą "Mes - draugiški gamtai menininkai", apie vykdytus projektus tvarumo, ekologijos ir pasaulio saugojimo temomis. Plačiau >>

Konf5zingsn

Kokybės ženklelis projektui apie gamtą

Džiaugiamės suteiktu kokybės ženkleliu tarptautiniam eTwinning projektui "My School is Nature". Šio projekto tikslas buvo stebėti gamtą iš arti, ieškoti motyvų, kurie įkvėptų kūrybinei saviraiškai. Mūsų partneriai - mokyklos iš Moldavijos, Turkijos ir Portugalijos.

QL nature-horizont-maz

Kokybės ženklelis projektui apie istorines vietas

1 istor-maz

Džiaugiamės ne tik nacionaliniu kokybės įvertinimu, bet ir bendradarbiavimu su Šeduvos gimnazija ir jos istorijos mokytoja Inga Dryžaite. Projektą koordinavo mūsų mokyklos mokytoja Gražina Likpetrienė. Diplomai buvo įteikti aktyviausiems mokiniams – Grantui Griniui, Urtei Dauneckaitei, Ugnei Petrauskaitei, Mildai Simaitytei ir Aistei Švėgždaitei. Sveikiname visus!

Skaityti daugiau: Kokybės ženklelis projektui apie istorines vietas