eTwinning projektai

„eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2018

Rugpjūčio 27 dieną Vilniuje vyko programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai. Renginys skirtas apdovanoti tiek mokytojus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančius Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus. „eTwinning“ programa šiais metais švenčia 13-us savo gyvavimo metus.

smpf

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms. Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

Programos tikslas – skatinti mokyklas iš Europos šalių bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, juos kartu įgyvendinti ir dalintis gerosiomis patirtimis. Renginyje sveikinimo žodį tarė Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras Dr. Giedrius Viliūnas.

I-oji apdovanojimų dalis skirta apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertintus mokytojus, vykdžiusius Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus 2017-2018 mokslo metais. Nacionalinis kokybės ženklelis suteikiamas mokytojams, kurie vykdo puikius projektus programoje „eTwinning“, ir jis parodo, kad projektas pasiekė tam tikrą kokybės standartą mūsų šalyje. Suteikta 201 nacionalinis kokybės ženklelis daugiau kaip 120 mokytojų. Mūsų mokyklai atiteko net 2 apdovanojimai: „eTwinning“ projektai „QRioCity“ ir „Forget me not“ pelnė Nacionalinius kokybės ženklelius.

1ženkl   2zenkl

Švietimo mainų paramos fondas kvietė mokytojus, įgyvendinančius „eTwinning“ projektus, teikti paraiškas Nacionaliniam kokybės ženkleliui ir dalyvauti „Geriausios Lietuvos „eTwinning“ mokyklos 2018“ konkurse. Konkurso tikslas – atrinkti geriausius Lietuvoje „eTwinning“ mokyklų bendradarbiavimo projektus ir viešinti „eTwinning“ projektų rezultatus, dalyvavimo juose mastą bei naudą. Džiugu, kad ambasadorių kategorijoje „Geriausios Lietuvos „eTwinning“ mokyklos 2018“ konkurse laimėjo mūsų projektas „Forget me not“ . Šiame projekte dalyvavusiems mokiniams įteiktas kvietimas į dviejų dienų mokinių stovyklą „PROFESIJŲ PASAULYJE“ š.m. rugsėjo 20-21 dienomis Vilniuje.

20180829 234556

Dvi dienas vyko mokymai, kuriuose  patyrę  „eTwinning“ projektų vykdytojai dalijosi gerąja patirtimi, skatino išbandyti naujausius IKT įrankius bei supažindino projektų vykdytojus su metodais, kurie prisidėtų prie projektų kokybės gerinimo ir rezultatų viešinimo. Mokymų pranešimai čia >>

„eTwinning“ - tai bendruomenė Europos mokykloms.Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.  www.etwinning.net

„eTwinning“ programos ambasadorė Šiaulių/Telšių regione Gražina Likpetrienė