Lapkritis 2021

Pradedame naują projektą su partneriais iš Italijos ir Graikijos. Plačiau čia >>

1319055

Alksniupių kultūros namuose veikia Radviliškio dailės mokyklos Baisogalos klasių grafikos paroda ”Nuotaikos”.
Vadovės I. Ginkevičiūtė, R. Brazdžionienė

Baisogalos

Baisogalos klasių mokinių darbeliai papuošė Alksniupių kultūros namų langus. Vadovės Inga Ginkevičiutė ir Rasa Brazdžionienė

bais

Nacionalinėje konferencijoje ,,Ein saulelė aplink dangų“ Radviliškio dailės mokyklos mokiniai ir pedagogai pakvietė visus pasigrožėti kūrybinių darbų paroda ,,Ženklai“ ir surengė kūrybines dirbtuves. Plačiau >>

konf

Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. visi vyresni nei 6 metų asmenys užsiėmimuose uždarose patalpose turi dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). Būkime sveiki!

lopas

Šiandien mokyklos pedagogai dalyvavo Šiaulių dailės galerijoje vykusioje Virginijaus Kinčinaičio paskaitoje "Šiuolaikinės dailės fenomenai kaip kūrybiškumo ugdymo prielaida". Plačiau >>

kincinaitis2

Švento Martyno vardo dieną (lapkričio 11) švenčiame Žibintų arba Šviesos šventę! Pasak legendos, raitelis Martynas padovanojo savo apsiaustą šąlančiam vargetai ir įžiebė šilumą bei viltį žmogaus širdyje. Mes žibintus įžiebsime šiandien, šv. Martyno dieną, 16 val. Tikimės, kad žibintų šviesa sustiprins, pripildys vidinės šviesos, suteiks pasitikėjimo, įkvėps kūrybai... Daug vilties ir prasmės kiekvienai gyvenimo dienai!

zibintai2

Radviliškio dailės mokyklos galerijoje atidaryta mokyklos mokytojų kūrybinių darbų paroda "Žibintai". Daugiau foto čia >>

IMG-7153

IMG-7145