Gruodis 2021

kaded sveik


 

atostogai


 

perziuros


 

Mūsų naujo eTwinning projekto "EU Voices Over The Limits" partnerių iš Italijos, Lietuvos ir Graikijos susitikimas: pristatėme kolektyviai iliustruotą J. L. Borges poemą "Another poem of the gifts", mokiniai keturiomis kalbomis skaitė jo eiles bei apsikeitė šventiniais palinkėjimais.

photo christm meeting


 

Gražų antradienio vakarą Radviliškio dailės mokykloje vyko puokščių ir kompozicijų parodos–konkurso „Kalėdinė fantazija 2021. Burtai“ uždarymas ir laureatų apdovanojimas. Nuoširdžiai dėkojame visiems kūrusiems kompozicijas, skyrusiems savo širdies dalelę laukiant šventų Kalėdų! Linkime Jums gražių ir jaukių švenčių bei kūrybingų idėjų! Projekto partneris Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius. 
Daugiau foto čia >>

kaledines puokstes1

kaledines puokstes2


 

Su artėjančiomis šv. Kalėdomis!  Fimukas

filmukas


 Kalėdinė fantazija 2021. Burtai 

Kviečiame į puokščių ir kompozicijų parodą–konkursą „Kalėdinė fantazija 2021. Burtai“ (vyksta 2021 12 01 - 2021 12 21). Konkurso uždarymas ir laureatų apdovanojimas vyks 2021 m. gruodžio 21 d. 16.30 val. Projekto partneriai Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius. Daugiau foto čia >>
kaled-puokst-2021

 


 

1-imantų plakatas2