Spalis 2021

atost


 

Džiugi naujiena - mokyklos projektui suteiktas Europos Kokybės ženklelis 2021! eTwinning programos projektas "Chance to Change - Dreamers for a better city, dreamers for a better world" pelnė tarptautinį pripažinimą! 

EQL


 

Paroda padeka4


Mokyklos galerijoje veikia paroda, atykusi iš Alytaus

 20211019 153708


 

Sveikinane mielą Vilmą su Boso diena!!

flrgrQw8

 


 

PARODA2maz

 


 

244081972Mokytojų diena Radviliškio dailės mokykloje... Septintokai buvo puikūs mokytojai! Radviliškio klasių mokiniai piešė mokytojus ir šiuos portretus galite išvysti mokyklos languose! Mokytojų diena Radviliškio dailės mokykloje...

1


 

 

Baisogalos klasių mokiniai naudojo įvairias technikas piešdami vabalus, gyvūnus, rožes, o jiems mokytojavo septintokai!

2

 

244081972


 

Vida3

vida1Spalvingo spalio pradžią pažymi nuostabi kasmetinė šventė – Tarptautinė mokytojų diena. Mokytojo profesija ypatinga, nes ugdant vaikus kartu su jais pats pedagogas nuolat auga ir tobulėja. Kiekvienam mokytojui prasidėję mokslo metai vis kitokie savo nuveiktais darbais bei įvykiais. Įsimintina mokslo metų pradžia buvo ir mūsų dailės mokyklos mokytojai Vidai Šereivaitei- ji apdovanota Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštu už sėkmingą pedagoginę 35 metų veiklą. Per 28 metus, dirbant Radviliškio dailės mokykloje, ilgametės pedagogės sukauptas bagažas su kaupu sklidinas gražių prisiminimų, išgyventų neįkainojamų emocijų, dalykinės patirties, kurią vertina aplinkiniai. Mokytoja Vida Šereivaitė - charizmatiška asmenybė, šiltas žmogus sklidinas vidinės ramybės bei optimizmo. Kiekvienam iš mūsų buvo vertinga patirtis iš arčiau pažinti šią mokytoją, kaip nuoširdžią kolegę, kantrią savo srities specialistę, atvirą pašnekovę. Nuoširdžiai Jums linkime įkvėpimo tolimesnei kūrybai, energijos ir entuziazmo keliaujant link savo svajonių ir tikslų įgyvendinimo. Ramių atokvėpio valandėlių, ryškiaspalvio rudens fone, kuomet galėtumėt pabūti su pačia savimi skaitant įdomią knygą. Nuolatinio troškimo pažinti save, kuris veda prie laisvesnės saviraiškos.