eTwinning projektai

Istorinė laiko juosta eTwinning projektui

Projektas "Historical places in the past and present" buvo sukurtas seminaro „My students as initiators in International eTwinning projects“ metu, todėl ypatingas dėmesys buvo skirtas mokinių iniciatyvoms ir jų savarankiškam darbui. Šio projekto tikslas – sustiprinti mokinių domėjimąsi istorija tyrinėjant savo gimtojo krašto ir kitų šalių istorinius objektus. Apsikeitę su partneriais istorinių vietų nuotraukomis mokiniai ieškojo informacijos apie tuos vaizdus internete, iliustravo juos, po to analizavo vieni kitų darbus ir sukūrė bendrą istorinių vietų laiko juostą.

history timeline infographic

Mūsų projekto partneriai - mokyklos iš Latvijos ir Gruzijos. Veiklų metu mokiniai patobulino dailės, IKT ir anglų kalbos žinias. Mūsų projektinis darbas buvo paremtas pačių mokinių ieškojimu, atradimu, apibendrinimu ir rezultatų pateikimu. Netradicinių aplinkų panaudojimas įnešė gyvumo pamokoms, padidėjo mokinių motyvacija mokytis istoriją, piešti istorines vietas. Objektų išdėstymas laiko juostoje padėjo jiems įgyti gilesnę patirtį ir aiškesnį laikmečio supratimą. Projekto koordinatorė - G. Likpetrienė.