Vasaris 2023

aukstelkai

Šeduvos globos namų Savarankiško gyvenimo namų padalinio Aukštelkuose erdves papuošė Radviliškio dailės mokyklos mokinių darbai.

12proc

Mieli mūsų mokyklos bendruomenės nariai!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, parėmusiems Radviliškio dailės mokyklą bei skyrusiems dalį gyventojų pajamų mokesčio 2022 metais. Jūsų pagalba padeda nuolat gerinti vaikų dailinio ugdymo sąlygas, sėkmingai auginti mokyklą, plėtoti jos veiklą.

Šiais 2023-aisiais metais pagal Lietuvos Respublikos labdaros paramos įstatymą Jūs galite savo 2022 metais pajamų mokesčio dalį ( iki 1,2%) skirti/pervesti mūsų mokyklai.

Norinčius paremti mokyklą kviečiame užpildyti naują nustatytos FR0512 formos prašymą iki gegužės 2 d.

Nuo 2022m. sausio 1 d. prašymą pervesti pajamų dalį paramos gavėjams galima pateikti tik elektroniniu būdu per EDS: https://deklaravimas.vmi.lt/

Paramos gavėjo kodas 190713972

Ačiū bendradarbiavimą kuriant mūsų vaikų ateitį!

Uzgav2023

Vasario16

atost

Projektas "Žvėrių karnavalas‘‘: koncertas-paroda

Įvyko netradicinis Radviliškio muzikos ir dailės mokyklų renginys - projekto "Žvėrių karnavalas‘‘ koncertas-paroda. Pagal kompozitoriaus C. Sean Sanso siuitą skambant jaunųjų pianistų atliekamiems kūriniams vyko dailės darbų tapymas, piešimas. Dviejų meną puoselėjančių mokyklų bendrystė suartino mokytojus, mokinius ir tėvelius. Tikimės, kad bendri projektai dar ne kartą džiugins muzikos ir dailės mokyklas. Renginio foto >>
zveriu karn

Karaliskai-page-0

Daugiau foto iš parodos galite pažiūrėti čia >>

karal

PARODA

zveriu karnavalas

Baisogalos klasių mokinių 1-ojo pusmečio darbų paroda Baisogalos kultūros centre

Baisogala paroda

Baisogalos kultūros centre vasario 1-28 d. galima apžiūrėti Radviliškio dailės mokyklos Baisogalos klasių mokinių 1-ojo pusmečio darbų parodą. Vasario 6 dienos vakare dailės mokytojos Inga Ginkevičiūtė ir Rasa Brazdžionienė pakvietė darbų autorius, jų draugus, artimuosius ir visus meno mylėtojus į parodos atidarymo renginį.

FOTO >>

AlksniupSKELB