Sausis 2023

Karaliai


Baisogalos 5-9 kursų 2022-23 m.m. I pusmečio virtuali darbų paroda. Foto >>

Baisog-tapyba

Baisogalos 2 kurso 2022-23 m.m. I pusmečio virtuali darbų paroda. Foto >>

Baisog-tapyba2k

Baisogalos 3 kurso 2022-23 m.m. I pusmečio virtuali darbų paroda. Foto >>

Baisog-tapyba3k

Baisogalos 4 kurso 2022-23 m.m. I pusmečio virtuali darbų paroda. Foto >> 

Baisog-tapyba4k


 

Sausio 9-13 dienomis vyko Radviliškio, Baisogalos ir Šeduvos klasių I pusmečio darbų peržiūros. Džiaugiamės mokinių kūrybiniais darbais ir mokytojais!!

PERZIURA20230111

 


Pirmoji paroda 

2023 sausio 12d. Radviliškio dailės mokykloje vyko ankstyvojo dailės ugdymo 0-nio kurso mokinių I-mojo pusmečio kūrybos darbų paroda. Tai pirmoji mažiausių mokyklos ugdytinių paroda, į kurią susirinko patys autoriai ir jų tėveliai. Kurso vadovė Edita Paulauskienė pristatė su kokiomis priemonėmis, technikomis mokiniai susipažino, pasidžiaugė vaikų drąsa, spalvingais darbais. Šie mokslo metai pirmieji, kada Radviliškio dailės mokykloje mokosi 6-mečiai, tuo labai džiaugiamės.

Pirmokai2

Pirmokai

Edita2


Tarptautinio konkurso laimėjimas

Tarptautiniame jaunųjų dailininkų ir pianistų festivalyje-konkurse "Grand Pas", vykusiame Kaune įteiktas laureato diplomas Gvidui Velykiui bei padėka mokytojai G. Likpetrienei. Sveikiname! Žodžiai „Grand Pas“ išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „Didelis žingsnis“. Klasikinio baleto terminologijoje tai suprantama kaip „didelė šokių siuita“. Jaunieji kūrėjai ieškojo sąsajų tarp šokio, muzikos ir dailės. Už nuostabią šventę dėkojame organizatoriams – Kauno dailės gimnazijai ir Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklai.

Grand Pas1

 


 

LAISVĖS GYNĖJŲ ŽENKLAI
Sausio 13-ąją 3 kurso mokiniai iš Baisogalos kūrė laisvės gynėjų ženklus. Foto >>

Be pavadinimo


 

GERUMO MUGĖ RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLOJE

DSC04773

DSC04753

„Dosnus tas, kuris duoda iš to, kas jam pačiam priklauso.“

L. A. Seneka

Gruodžio pabaigoje Radviliškio dailės mokykla rajono bendruomenę subūrė tradicinei kalėdinių kompozicijų parodai „Kalėdinė fantazija 2022“. Tik šiemet ji virto gerumo muge, kurioje dalyviai sutiko parduoti savo kūrinį, o didžiąją dalį gautos sumos paaukoti Mato šeimai. Matas- ypatingų poreikių berniukas, kurio reabilitacijai reikia nuolatinės priežiūros. Tikimės, kad surinkta suma (600 Eurų) pradžiugins ir palengvins Mato šeimos kasdienybę. Norime padėkoti Radviliškio šeimos labdaros ir paramos fondui už bendradarbiavimą, Radviliškio muzikos mokyklos mokiniams ir mokytojams už sukurtą nepakartojamą kalėdinę nuotaiką parodos atidaryme. Buvo ypač smagu, kai sužinojome, kad paramos perdavimo dieną sausio 13-ą Matas švenčia savo gimtadienį! Šventinę nuotaiką ir dovaną jam siunčia: pedagogės Daiva Asačiovienė, Daiva Belevičienė, Erika Korsakienė ir Lina Plukienė iš Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“, Lėja Kručkauskaitė, Elėja Andriuškaitė, Emilija Skačkauskaitė, Urtė Rimkevičiūtė, Emilis Araminas ir jų vadovė Daiva Babičienė iš Šeduvos gimnazijos, specialiojo ugdymosi skyriaus mokiniai ir jų vadovė Dovilė Šerpetauskienė iš Šeduvos gimnazijos, „Vilties sodo“ komanda ir vadovė Danutė Janušauskienė, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinių taryba ir vadovė Audra Kisežauskė, RTVMC mokiniai Lukas Volbekas, Vilmantas Balčiūnas ir vadovė Laima Židonienė, floristikos būrelis ir vadovė Dalia Labanauskienė iš Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Kutiškių daugiafunkcinis centras ir vadovė Virginija Bloškienė, Jūratė Bložienė ir Asta Varkulevičienė iš Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“, 6a klasės mokiniai ir vadovė Olesia Kablienė iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, Danguolė Juodžbalienė iš Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, 3 klasės mokiniai, Otilija Buivydaitė, Rugilė Ramanauskaitė, Juta Gudanytė ir vadovė Aušra Dilnikaitė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, radviliškietės Marina Žmėjauskienė bei Alma Stričkienė, Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyrius ir vadovė Aušra Lesickaitė, 2 kurso 1 grupė ir 3 kurso 1 grupė bei vadovė Dalia Morkienė, 5 kurso 2 grupė, 1 kurso 2 gruė, 6 kurso 2 grupė, 7 kurso 2 grupė ir 4 kurso 2 grupė bei jų vadovė Neringa Kestenienė, 6 kurso 2 grupė ir vadovė Toma Sidaugienė, 2 kurso 2 grupė ir vadovė Rita Adomaitienė, Baisogalos klasių mokiniai ir vadovės Inga Ginkevičiūtė ir Rasa Brazdžionienė, Rasa Masiulienė iš Radviliškio dailės mokyklos. Tariame AČIŪ savo ir Mato šeimos vardu!

Radviliškio dailės mokyklos informacija 


 

paadeka


 

Šiais mokslo metais vykdome keletą tarptautinių #eTwinning projektų, vienas iš jų - "My School is Nature". Šio projekto tikslas - stebėti gamtą iš arti, ieškoti motyvų, kurie įkvėptų kūrybinei saviraiškai. Mūsų partneriai - mokyklos iš Moldavijos, Turkijos ir Portugalijos.

MSN2