Saugesnio interneto diena

SID2023 dalyvaujame

2023 m. vasario 7 d. daugelyje pasaulio šalių buvo minima jau 20-oji Saugesnio interneto diena! Šių metų tema - „Kurkime geresnį internetą kartu!“ Šiai dienai paminėti mokykloje įvyko vaizdo konferencija su eTwinning projektų partneriais. Susitikimo tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Mokiniai žiūrėjo filmukus, diskutavo, sprendė kryžiaodį " Aš saugus internete" atsakinėjo į viktorinos „Draugiškas internetas“ klausimus Taip mokiniai išsiaiškino, kiek jiems svarbus internetas ir ką jame veikia, susipažino su pavojais, slypinčiais internete, ir būdais, kaip jų išvengti, įgijo daugiau žinių apie saugų elgesį internete: asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą. Kartu su partneriais buvo sukurtas bendras filmukas bei Akrostichas – eiliuotas tekstas, kurio eilučių pirmosios raidės sudarė sakinį "Safer internet day seven february".

SID1

Na, o mokytojai turėjo galimybę sudalyvauti nuotolinėje SID konferencijoje ,,Vaikas+ekranas+mokykla=?’’, kurioje išgirdome daug naudingų patarimų.

sid konf

SID2023 logo saugaus sav