Kviečiame mokytis

2024-2025 mokslo metais nuo rugsėjo 1-osios kviečiame mokytis! Laukiame:

RADVILIŠKYJE

• priešmokyklinio amžiaus (5-6 metų) vaikučių Ankstyvojo ugdymo grupėje. Trukmė - 1 metai, 4 pamokos per savaitę. Pamokų laikas 13.20 - 14.55 val.
• Pradinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos I-ojo kurso grupėse (7-9 metų vaikams). Pamokų laikas nuo 13.45 iki 15.10 val. (pagal tvarkaraštį). Visos pradinio ugdymo programos trukmė - 3 metai. I-ame kurse vyksta 4 pamokos per savaitę, II-ame ir III-iame - 6 pamokos per savaitę.
• II-ame ir III-iame kurse bei pagrindinio formalųjį švietimą papildančio dailės ugdymo programos IV-VII - ame kurse yra tik pavienės vietos. PASKUBĖKITE :)
• NAUJIENA! Mėgėjų programos grupė nuo 11 metų jaunuoliams, programos trukmė - 1-4 metai, pasirinktinai 4 pamokos per savaitę. Pamokų laikas nuo 15.30 val.

BAISOGALOJE IR ŠEDUVOJE

• Pradinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos I-ojo kurso grupėje (7-9 metų vaikams). Visos programos trukmė - 3 metai, vyksta 4 pamokos per savaitę.
• II-ame ir III-iame kurse bei pagrindinio formalųjį švietimą papildančio dailės ugdymo programos IV-VII - ame kurse yra tik pavienės vietos. NEDELSKITE :)

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ, PRIĖMIMO SĄLYGOS:

• Vaikai priimami eiliškumo principu pagal parašyto prašymo arba registracijos internetu datą. Stojamųjų egzaminų neorganizuojame, bet mokinių kompetencijos bus patikrintos rugsėjo 4-8 dienomis. Apie reikalingas individualias mokymosi priemones informuos būsimos mokytojos.
• Mokestis yra nustatytas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu:
• 15 Eur. už mėnesį mokant 9 įmokas per metus,
• jeigu mūsų mokyklą lanko 2 ar daugiau vaikų iš vienos šeimos - 12 Eur. už mėnesį, mokant 9 įmokas per metus. Socialiai remtinų šeimų vaikai, globotiniai nuo mokesčio atleidžiami pristačius tai įrodančią pažymą.

Smulkesnė informacija telefonu +370 422 52 992.
Registracija internetu bit.ly/rdm-reg-forma
IKI PASIMATYMO!

VAIKŲ PAVĖŽĖJIMAS

TĖVELIŲ DĖMESIUI ! JEIGU PATYS RŪPINATĖS VAIKŲ PAVĖŽĖJIMU Į DAILĖS MOKYKLĄ !

4b

Vadovaujantis Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2023-11-16 sprendimu Nr. T-180, Jūs turite galimybę gauti kompensaciją:

*jei gyvenate nuo 3 iki 40 km atstumu nuo mokyklos (Radviliškio klasių, Šeduvos klasės, Baisogalos klasių);
*Radviliškio mieste kviečiame naudotis autobusų paslaugomis;
*atvykite į Radviliškio dailės mokyklą (Kęstučio g. 8, Radviliškis) sudaryti atskiros sutarties kompensacijai gauti;
*pasiimkite vaiko deklaruotos gyvenamosios vietos pažymą, automobilio registracijos liudijimą (mes pasidarysime kopijas), sąskaitos, į kurią bus pervesta kompensacija, numerį;
*išlaidos iš dalies kompensuojamos Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis (už 1 km kompensuojama 0,20 Eur.);
*detalesnė informacija:Tel. (8-422) 52 992;
*už vaikų saugumą atsakingas vežėjas!
*nuoroda į tvarkos aprašą: https://www.dailes.radviliskis.lm.lt/index.php/administracine-info

Priėmimas į mokyklą

RDM-STOJAM

Laukiame:

RADVILIŠKYJE

Priešmokyklinio amžiaus (5-6 metų) vaikučių Ankstyvojo ugdymo grupėje. Trukmė - 1 metai, 4 pamokos per savaitę. Pamokų laikas 13.20 - 14.55 val.
Pradinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos I-ojo kurso grupėse (7-9 metų vaikams). Pamokų laikas nuo 13.20 iki 14.55 val. (pagal tvarkaraštį). Visos programos trukmė - 3 metai.
I-ame kurse vyksta 4 pamokos per savaitę, II-ame ir III-iame - 6 pamokos per savaitę. II-ame ir III-iame kurse bei pagrindinio formalųjį švietimą papildančio dailės ugdymo programos IV-VII - ame kurse yra tik pavienės vietos. PASKUBĖKITE :)

NAUJIENA! Mėgėjų programos grupė 12-14 metų jaunuoliams, programos trukmė - 1-4 metai, 4 pamokos per savaitę. Pamokų laikas 15.00 - 16.35 val.

BAISOGALOJE IR ŠEDUVOJE

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ, PRIĖMIMO SĄLYGOS

Vaikai priimami eiliškumo principu pagal parašyto prašymo arba registracijos internetu datą. Stojamųjų egzaminų neorganizuojame, bet mokinių kompetencijos bus patikrintos rugsėjo 4-8 dienomis. Apie reikalingas individualias mokymosi priemones informuos būsimos mokytojos. Mokestis yra nustatytas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu: 15 Eur. už mėnesį mokant 9 įmokas per metus, jeigu mūsų mokyklą lanko 2 ar daugiau vaikų iš vienos šeimos- 12 Eur. už mėnesį mokant 9 įmokas per metus. Socialiai remtinų šeimų vaikai, globotiniai nuo mokesčio atleidžiami pristačius tai įrodančią pažymą.
Smulkesnė informacija telefonu (8-422) 52 992.

Registracija internetu https://forms.gle/8PNsvKdjZJRVTJdo9

Prašymo formą užpildykite mokykloje arba atsisiųskite iš ČIA:

Atsisiųsti pdf formatu

Atsisiųsti docx formatu