Lapkritis 2014

Lapkričio 27 d. mokykloje vyko pagrindinio ugdymo VI kursų mokinių krikštynos. Renginį organizavo VII kursų mokiniai su mokytojomis Dalia Morkienė ir Rita Adomaitienė. VI kursų mokiniai sprendė įvairias komandines užduotis, piešė, kūrė šešėlių teatrą. Visi ketvirtakursiai prisiekė būti dailininkais ir gavo "Krikšto pažymėjimus". Daugiau foto galite peržiūrėti čia >>

Spausta
Vyskupo M. Valančiaus Vilkaviškio vyskupijos blaivystės sąjūdžio Kazlų Rūdos skyrius lapkričio pabaigoje Kaune įvykusios konferencijos – sąskrydžio „Blaivi tauta – laisva tauta“ metu paskelbė Lietuvos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių ir piešinių konkurso „Blaivi tauta – laisva tauta“, skirto vaikų sveikatos ir šeimos metams paminėti, rezultatus. Piešinių grupėje laimėjo ir diplomais apdovanoti buvo mūsų mokiniai: L.Ryšytė - I vieta, D.Kazelytė - II, K.Belakopitovaitė - III, o visiems konkurso dalyviams ir mokyklai buvo įteikti padėkos raštai. Mokinius ruošė mokytoja G.Likpetrienė. Konkursui, kurio tikslas – vykdyti pirminę psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevenciją visuomenės tarpe, skatinti jaunimo kūrybiškumą, ugdyti dorą, pilietiškumą ir patriotizmą, buvo pateikti 195 piešiniai, 11 plakatų ir 25 rašiniai iš 36 Lietuvos ugdymo įstaigų. Džiaugiamės mokinių laimėjimais!

2014 Kaled  fant mazas

Konkurso nuostatai