Balandis 2024

Paroda LR Seime

paroda-seime

LR Seimo II rūmų parodų galerijoje atidaryta Radviliškio dailės mokyklos mokinių darbų paroda „Karališkai švenčiame, skirta Mindaugo karūnavimo 770 – osioms ir Vilniaus miesto gimimo 700 – osioms metinėms paminėti. Jaunimas turiningai praleido laiką apžiūrint parodas Martyno Mažvydo bibliotekoje ir ekskursijoje po LR Seimą.

parodos-kvietimas

Sveikiname balandžio mėn. laureatus!!!

konk-daile-muzk

Rusnė Matiliūnaitė laimėjo 1 vietą 7-8 klasių mokinių tarpe ŠIAULIŲ REGIONO MOKINIŲ DAILĖS DARBŲ KONKURSE-PARODOJE „MUZIKA DAILĖJE“, mokytoja Rita Adomaitienė. Sveikiname!!! Konkursas vyko Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje.

konk-haiku

Balandžio 25 d. Nacionalinėje dailės galerijoje įvyko XVIII Pasaulio vaikų haiku konkurso nugalėtojų pagerbimo šventė. Mūsų mokyklos mokinei Ugnei Petrauskaitei buvo įteiktas JAL Grand Prize apdovanojimas - jos darbas finaliniame etape rungsis dėl kelionės į Japoniją. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Japonijos ambasadorius Lietuvoje Tetsu Ozaki, LINEŠA direktorius V. Jankauskas. Renginio metu dalyviai susipažino su japonišku šokiu bei išklausė paskaitą „Šeima Japonijoje”. Mokinei Aistei Švėgždaitei įteiktas diplomas už kūrybiškumą, o mergaičių mokytojai Gražinai Likpetrienei - padėka. Po šventės aplankytos Nacionalinės dailės galerijos ekspozicijos.

konk-kurejo-kodas

Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse-festivalyje "Kūrėjo kodas" 10-14 m. grupėje Radviliškio dailės mokyklos mokinė Miglė Steponavičiūtė savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą. Mokytoja Neringa Kestenienė. O 15–19 m. grupėje Emilė Dailidonytė laimėjo II-ąją vietą! Mokytoja Toma Sidaugienė. Sveikiname mokines ir mokytojas!

konk-praveriau-vario

Sveikiname Ievą Špukaitę ir jos mokytoją Dalią Morkienę - laimėta I-oji vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Pravėriau vario vartelius“!!!

images               draug-intern

Mūsų mokyklos mokinė Aistė Švėgždaitė tapo nugalėtoja Draugiško interneto simbolio vardo konkurse! Sveikiname Aistę ir jos mokytoją G. Likpetriene! Dalyvaudami projektuose intensyviai naudojamės internetu, tad mums ypač svarbu žinoti jo privalumus ir pavojus. Jeigu ir jūs norite daugiau sužinoti, kreipkitės į Ryšių reguliavimo tarnyba atstovus. Meškutė Melindra aktyviai keliauja po įvairius Lietuvos miestus, mokyklas ir konferencijas skleisdama žinią, jog internete visi privalome laikytis tam tikrų taisyklių. Taisyklės būtinos, kad visi galėtume jaustis saugūs.

Lietuvos mokinių priešgaisrinis piešinių konkursas „Saugūs drauge“!
Konkurso nuostatai pdf

SAUGŪS DRAUGE

Konkurso organizatoriai:
Radviliškio dailės mokykla, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba.
Konkurso partneriai:
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, Radviliškio miesto kultūros centras.

Konkurso dalyviai iki 2024 m. gegužės 24 d. piešinius pristato arba atsiunčia į Radviliškio dailės mokyklą adresu: Kęstučio g. 8, LT-82122 Radviliškis.
Laureatai ir nominantai bus apdovanoti prizais ir pakviesti į baigiamąją šventę 2024 m. birželio 1 d. Radviliškio mieste.

k-d-24maz

Startavo Radviliškio dailės mokyklos KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS 2024, skirtos rajono ugdymo įstaigų mokiniams. Visos kūrybinių dirbtuvių akimirkos čia >>

k-d-24-1ad

k-d-24-1ab