Gegužė 2022

KVIEČIAME MOKYTIS DAILĖS MOKYKLOJE!

Prašome užpildyti registracijos formą https://forms.gle/7LDA1LSAZbgAVgyC7 ir pateikti mokyklai visus reikalingus dokumentus. Daugiau informacijos puslapyje https://bit.ly/3uSBOW9

RDM-STOJAM-kvietimas

Garliavos meno mokykla organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo dailės darbų konkursą "Paukščių sodas - laisvės ir taikos oazėje" Sveikiname Urtę Bagdonaitę, Jokūbą Elzbergą ir Saulę Kaklauskaitę gavus padėkas. Mokytoja Edita Paulauskienė.

konkurs laureatai

VAIKŲ VASAROS STOVYKA!!! Kviečiame registruotis į dailės plenerą „Mano krašto spalvos“, kuris vyks 2022 m. birželio 13 – birželio 17 dienomis! Tai puiki galimybė vasarą leisti bendraminčių apsuptyje, kūrybiškai ir linksmai!

stovykla

Garliavos meno mokykla organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo dailės darbų konkursą "Paukščių sodas - laisvės ir taikos oazėje" Sveikiname Liepą Dišlę, Irūną Trigarcevaitę laimėjus diplomus už originalumą, Militą Butkutę gavus padėką. Mokytoja Dalia Morkienė.

FotoJet

Radviliškio dailės mokykloje lankėsi V. Kudirkos progimnazijos trijų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai. Aplankė mokyklos galerijoje esančią Šeduvos gimnazijos ir Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių darbų parodą, pasisvečiavo tapybos, piešimo, keramikos ir kompozicijos klasėse. O mokyklos kiemą papuošė savo piešiniais.

sveciai

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS 2022 tęsiasi

2022 m. balandžio 04 – gegužės 13 dienomis Radviliškio dailės mokykla bendradarbiaudama su Radviliškio suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriumi vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių patirtinio STEAM ugdymo dailės pamokas. Kūrybiniuose dirbtuvių užsiėmimuose Radviliškio dailės mokyklos mokytojai smagiai ir netradiciškai pristato įvairias dailės technikas ir veiklas.

Foto albumas čia >>

plak

Mokyklos galerijoje eksponuojama Šeduvos gimnazijos ir Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybinių darbų paroda.

Paroda-sed-alksn

Kūrybinės–edukacinės dirbtuvės: kasdieniniai objektai kūryboje

Projekto metu vyko penkios edukacinės paskaitos, diskusijos ir praktiniai užsiėmimai su garsiais Lietuvos menininkais ir lektoriais. (AV17) galerija yra viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių galerijų, pristatanti išskirtinai šiuolaikinio objekto, skulptūros ir instaliacijos meną. FOTO ALBUMAS>>

Be pavadinimo

Pirmadienį Neringa Zakarauskaitė vedė užsiėmimą, kuriame Radviliškio dailės mokiniai kūrė objektus iš keramikos ar porceliano šukių.

Be pavadinimo2

Menininkė Aurelija Maknytė vedė užsiėmima, kurio metu buvo kuriamos fotogramos – nuotraukos darytos be fotoaparato, apšviečiant šviesai jautrią medžiagą.

kuryb dirbt

Menininkė Jolita Vaitkutė pristatė savo kūrybą, su mokiniais žaidė kūrybinius žaidimus bei patys vaikai pasitelkdami menininkės patarimus improvizavo savo kūriniuose.

4-tad

Mokiniai su menininke Marija Šnipaite konstravo skulptūrinius objektus iš turimų daiktų ir medžiagų.

5-tad

Menininkė Saulė Noreikaitė vedė performanso menui būdingas judrias užduotis. Moksleiviai lavino kūrybingumą ir mąstymą per judesį, naudojant tik savo kūną. Buvo žaidžiami improvizaciniai kūno žaidimai pagal Augusto Boal techniką bei gryninamos dalyvių kūrybinės idėjos.

Plačiau apie projektą Radviliškio naujienų publikacijoje >>

Dalyvaujame projekte „Jaunųjų menininkų reidas“

Radviliškio miesto kultūros centro projekte „Jaunųjų menininkų reidas“, menininkių Živilės Spūdytės ir Jolitos Puleikytės kūrybinėse dirbtuvėse „Kita žemė. Šviečiantys flomasteriai“. Foto albumas>>

kita zeme sviec flom