Gruodis 2020

peržiūros

INFORMACIJA APIE I PUSMEČIO MOKINIŲ DARBŲ PERŽIŪRAS
Informuojame, kad dėl susiklosčiusios ekstremalios situacijos susijusios su COVID-19 mokinių I pusmečio darbų peržiūros (atsiskaitymas už I pusmetį) vyks nedalyvaujant mokiniams.
Darbus prašome atnešti į mokyklą Jums patogiu laiku, ne vėliau kaip dieną iki peržiūros, kad galėtume tinkamai pasiruošti darbų vertinimui. Laikantis visų atsargumo priemonių dėl COVID-19 plitimo į mokyklą bus įleidžiama tik po vieną asmenį. Tad gali tekti trumpai palaukti, kol kitas asmuo padės darbus. Prašome prie darbų pakuotės pritvirtinti A4 formato lapą, kuriame bus parašyta mokinio vardas, pavardė, kursas ir grupė.
PRADINIO dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos mokinių darbų laukiame nuo gruodžio 30 iki sausio 6 dienos mokyklos galerijoje, Kęstučio g. 8. Darbus priimsime nuo 9 iki 16 val.
PAGRINDINIO dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos mokinių darbų laukiame nuo sausio 4 iki sausio 8 dienos Tapybos klasėje, Kęstučio g. 9. Darbus priimsime nuo 9 iki 16 val.
Jei šeima yra saviizoliacijoje, serga ar yra kitų pateisinamų priežasčių prašome nenešti darbų į mokyklą, o informuoti grupės vadovą ir pagal situaciją priimsime sprendimą atsiskaityti pateikiant tik darbų nuotraukas arba nukelti peržiūros datą.
7 kurso mokiniai peržiūrai pateikia ir baigiamojo darbo eskizus.

Žiemos (Kalėdų) atostogos PAGRINDINIO dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo ir TIKSLINIO dailės ugdymo programos mokiniams nuo 2020-12-23 iki 2021-01-05 Žiemos (Kalėdų), atostogos PRADINIO dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programos mokiniams nuo 2020-12-14 iki 2021-01-03

????❗️Nuo 2020 m. gruodžio 9 d. iki karantino pabaigos Radviliškio dailės mokykloje darbas organizuojamas nuotoliniu būdu. Reikalinga informacija teikiama tik telefonu (8-422) 52 992 arba (8-670) 09 883, taip pat el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

david eye3

Brangūs mokiniai, tėveliai, globėjai, Atsižvelgiant į Vyriausybės sugriežtinus karantino ribojimus, siekiant apsaugoti visų bendruomenės narių sveikatą, nuo gruodžio 9 dienos Radviliškio dailės mokykloje ugdymas VISIEMS MOKINIAMS vyks TIK NUOTOLINIU būdu. Ilginamos PRADINUKŲ ATOSTOGOS – nuo gruodžio 14 d. iki sausio 3 d. Nepamirškite dažnai plauti rankas, laikytis saugaus atstumo, neliesti rankomis savo akių, nosies ir burnos, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. SAUGOKIME VIENAS KITO SVEIKATĄ IR SKLEISKIME GERAS EMOCIJAS!

Puokščių ir kompozicijų paroda "Kalėdinė fantazija 2020"
Kviečiame apsilankyti virtualiai https://photos.app.goo.gl/wfWYmB8X2Npi1gYJ9

kf2020

Šiais mokslo metais vykdome programos „eTwinning“ projektą CHANCE TO CHANGE – DREAMERS FOR A BETTER CITY, DREAMERS FOR A BETTER WORLD. Projektu siekiama suteikti mokiniams galimybę apmąstyti kiekvieno atsakomybę kuriant savo aplinką ir geresnę ateitį. Susidūrę su kriziniu ir greitai besikeičiančiu pasauliu, pasitelkę kūrybiškumą įsivaizduosime ateities scenarijus, kad galėtume gyventi geriau, sveikiau ir laimingiau.

poster-maz

ccc

Brangūs mokiniai, tėveliai, globėjai,
Atsižvelgiant į Vyriausybės sugriežtinus karantino ribojimus, siekiant apsaugoti visų bendruomenės narių sveikatą, nuo gruodžio 7 dienos Radviliškio dailės mokykloje ugdymas VISIEMS MOKINIAMS (pradinio, pagrindinio ir tikslinio ugdymo mokiniams) vyks TIK nuotoliniu būdu.
Papildomai PAGRINDINIO dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo ir TIKSLINIO dailės ugdymo grupių mokiniai gali rinktis individualias konsultacijas su mokytoju. Detaliau, asmeniškai informuos kurso vadovai.

SAUGOKIME VIENAS KITO SVEIKATĄ IR SKLEISKIME GERAS EMOCIJAS!

Fantazijai nera ribu geras