Kviečiame mokytis

RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLA

SKELBIA MOKINIŲ PRIĖMIMĄ IR KVIEČIA MOKYTIS

RDM-info3

Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos sprendimu nustatytas mokestis už vaikų ugdymą – 15,00 eurų už kiekvieną mokslo metų (iki birželio 1 d.) mėnesį. Gali būti taikomos lengvatos.

Tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymai priimami Radviliškio dailės mokyklos raštinėje (Kęstučio g. 8) arba el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Smulkesnė informacija teikiama telefonu (8 422) 52 992 ir raštu teikiant klausimus el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Prašymo formą užpildykite mokykloje arba atsisiųskite iš ČIA

Atsisiųsti pdf formatu

Atsisiųsti docx formatu

Užbaigtas projektas

2021-2022 mokslo metais Šeduvos klasių mokiniai su mokytoja Gražina Likpetriene ir mokiniais iš Italijos, bei Graikijos vykdė programos „eTwinning“ projektą

Mokiniai dalijosi savo mintimis forume, dalyvavo apklausose, kūrė žodžių debesis, internetinius pristatymus, performansus, piešė mitologinius herojus, net konsultavo partnerius piešimo klausimais

Tikimės, kad projekto patirtis ir sukurti rezultatai paskatins pozityvius pokyčius.

išvyka

• Dėmesio!!!
  • rytoj (ketvirtadienį) visi plenero stovyklautojai vyksta į g a m t ą, į Linksmąsias pratybas pašėlti.
  • iš Radviliškio išvykstame 12.10 val., iš Baisogalos 11.30 val.
  • Apranga: lengva, laisva, kurios negaila ištepti. Po apačia - trumpomis rankovėmis, ant viršaus - ilgomis.
  • Avalynė: lengva, kurios negaila sušlapti (daug bėgiosime po gamtą). Vaikai gali įsidėti ir atsarginę avalynę persiauti.
  • Maistas: pietausime vėliau nei įprastai (apie 15.30-16.00 val.), todėl vaikai gali įsidėti po porą sumuštinių ir vandens.
  • Programa: smagi, su misijomis, judri, ir disciplinuota :) (visko išduoti negalime).
  • Grįžimas: Radviliškyje apie 17 val., Baisogaloje- apie 17.30 val.
  • Orą užsisakėme puikų :)

plenero išvyka

• Dėmesio!!!
  • iš Radviliškio išvykstame 12.10 val., iš Baisogalos 11.30 val.
  • Grįžimas: Radviliškyje apie 17 val., Baisogaloje- apie 17.30 val.
  • Orą užsisakėme puikų :)