Gruodis 2023

atostogos

GERUMO MUGĖ RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLOJE

„Dosnus tas, kuris duoda iš to, kas jam pačiam priklauso.“ L. A. Seneka

Gruodžio 15-osios pavakarę Radviliškio dailės mokykla rajono bendruomenę subūrė tradicinei kalėdinių kompozicijų parodai-gerumo mugei „Kalėdinė fantazija 2023“. Jos dalyviai pinigus už parduotą savo šventinį kūrinį sutiko paaukoti vaikų svajonėms įgyvendinti. Šiemet mažiesiems dovanosime šilumą (kartu su žieminiais batukais) ir vitaminų (nuo Pociūnėlių kaimo bendruomenės).

Sakome AČIŪ Radviliškio šeimos labdaros ir paramos fondui už bendradarbiavimą. Šventinę nuotaiką ir šilumą vaikams siunčia: visas Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyrius (kūrinys „Žiemos pasaka“), Radviliškio turizmo informacijos centras (kūrinys „Žiemos pasaka“), Aukštelkų kaimo bendruomenė „Aukštoji alka“ (kūrinys „Kalėdų belaukiant“), Kutiškių daugiafunkcis centras (kūrinys „Laukimas“), Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro floristo padėjėjo II-o kurso mokiniai ir jų mokytoja D. Gakštienė (kūrinys „Kalėdinė žvaigždė“), Emilija, Urtė, Meilita ir Emilis iš Šeduvos gimnazijos bei jų mokytoja D. Babičienė (kūriniai: „Kalėdinis spindesys“, Kalėdinės švieselės“, „Kalėdinis džiaugsmas“, „Kalėdinės nakties ramybė“), V.Kudirkos progimnazijos 6-8 kl. mokiniai ir jų mokytojas D. Grigaliauskas (kūrinys „Kalėdiniai angelai“), „Bloom House by Balta Katė“ vadovė K. Kazlauskienė, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinių taryba ir jų vadovė Audra Kisežauskė (kūrinys „Žiemos šerkšnas“), lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė A. Varkulevičienė (kūrinys „Žiemos laikas“), kepėja ir kūrėja D. Giedraitė, dailės mokyklos ugdytiniai iš Radviliškio ir Baisogalos klasių bei jų mokytojai I. Ginkevičiūtė, R. Brazdžionienė, N. Kestenienė, D. Morkienė, R. Dagys, T. Sidaugienė, E. Sadauskė.

Linkime šiltų švenčių, tariame AČIŪ už Jūsų gerumą ir siunčiame apdovanotų vaikų šypsenas!

Radviliškio dailės mokyklos informacija

gerumo

LAUKIAME KALĖDŲ!

Radviliškio dailės mokyklos bendruomenė gyvena Kalėdų laukimu ir puošia erdves šventinėmis dekoracijomis.

kaledu-dekor

GERUMO MUGĖ 2023

Mokyklos galerijoje - kompozicijų paroda „Kalėdinė fantazija-GERUMO MUGĖ 2023“. Daugiau nuotraukų čia >>

gerumo-muge