Spalis 2023

Blank 4 Grids Collage 3

Mokinių atostogų metu Radviliškio dailės mokykloje vyko gerosios patirties sklaidos renginys "Metodų mugė". Į rudens sesiją susirinkę mokyklos mokytojai dalijosi savo patirtimi. Neringa Kestenienė ir Ramūnas Dagys kolegoms pravedė kaligrafijos dirbtuves. Taip pat aptarėme dailėtyros problemas reflektuojant su mokiniais, pranešėjos Rasa Bradžionienė ir Inga Ginkevičiūtė. Renginys buvo naudingas ir įdomus!

atostog-rudens

Netradicinė pamoka parodoje „NAMŲ DARBAI 2023“

Šiame skaitmeniniame laike atrandame labai daug, bet ir prarandame nemažai. Todėl visada kartoju, kad paveikslus reikia žiūrėti GYVAI! – tik gyvai galime pastebėti tokius subtilumus, kuriuos kūrinys praranda per ekrano švytėjimą. Su antrokais ir trečiokais ne tik aplankėme mokyklos galerijoje esančią parodą, bet ir piešėme stebėdami ir gilindamiesi į šiuo metu eksponuojamus profesionalių kūrėjų darbus, bandant atkartoti potepius, spalvinę gamą ar grafiką. Keleta foto iš smagių ir jaukių pamokų.
Mokytoja Jūratė.

Visus kviečiame aplankyti ir gyvai susipažinti su mūsų dailės mokyklos mokytojų kūryba parodoje „NAMŲ DARBAI 2023“! Daugiau foto čia >>

20231025 150306

Netradicinė pamoka bibliotekoje

Blank 6 Grids Collage
Ką gi pelės veikia bibliotekoje!!!!??? Skaito knygas??? Ar linksminasi? Su trečia klase aplankėme visas šiuo metu Radviliškio viešojoje bibliotekoje vykstančias parodas ir ilgiau apsistojome moterų studijos "Meno bitės" parodoje "Pelių balius". Keletas pelių nugulė ir vaikų eskizuose. Ačiū už bendradarbiavimą! Mokytoja Jūratė Jukštienė
Daugiau foto čia >>

BPTV
BAIGIAMŲJŲ DARBŲ tarpinių peržiūrų tvarkaraščiai:

Radviliškio 7 k. mokiniams

Baisogalos ir Šeduvos 7 k. mokiniams

Nacionalinis apdovanojimas tarptautiniam projektui

NKZ-nature

Džiaugiamės suteiktu kokybės ženkleliu tarptautiniam eTwinning projektui "My School is Nature"! Padėka mokiniams - Aistei, Gvidui, Ugnei J., Mildai, Ugnei P., Urtei, Deividui, Grantui, Mildai, bei projektą koordinavusiai mokytojai G. Likpetrienei.

Netradicinio ugdymo diena "Sveikiname Mokytoją"

Tarptautinės mokytojų dienos proga atidarėme dvi nuostabias parodas: dailės mokyklos galerijoje - "Namų darbai 2023", kur galima išvysti mūsų mokytojų kūrybą, bei Radviliškio miesto kultūros centro II a. foje "Mokytojas ir jo mokinys" - tai baigusių šią mokyklą diplomantų bei jų mokytojų kūrybiniai darbai! Maloniai kviečiame aplankyti abi parodas! Po koncerto, šventinę dieną vainikavo Tytuvėnų piligrimų centro edukacija, kurios metu susipažinome su vienuolyno ansambliu naktyje. Šiurpoka?? Įdomu!!!:)

Mokyt diena

DAILES MOKYKLOS