Rugsėjis 2023

sklb-blusos

Netradicinės pamokos

netradic-pam

2 kurso 1 grupės mokiniai piešė dailės mokyklos galerijoje, kur eksponuojami baigiamieji 7 kurso mokinių darbai. Išsirinkome labiausiai patikusį paveikslą ir stengiamės nutapyti kuo panašesnę kopiją, atkartodami koloritą, tapymo manierą. Labai džiaugiamės rezultatais :)
Mokytoja Edita

pirmyksc

II kurso 2 gr mokiniai, susipažinę su pirmykščiais uolų piešiniais ir žmonių gyvensena, anglimi ir pastelės kreidelėmis piešė medžioklės scenas.
Mokytoja Neringa

Šiek tiek kūrybinių akimirkų iš rugsėjo pamokų
Daugiau foto albume "Rugsėjis mokykloje" >>

kitaip

KOKYBĖS ŽENKLELIS PROJEKTUI APIE ISTORINES VIETAS

Projekte "Historical places in the past and present" ypatingas dėmesys buvo skirtas mokinių iniciatyvoms ir jų savarankiškam darbui. Šio projekto tikslas – sustiprinti mokinių domėjimąsi istorija tyrinėjant savo gimtojo krašto ir kitų šalių istorinius objektus. Apsikeitę su Latvijos ir Gruzijos partneriais istorinių vietų nuotraukomis mokiniai ieškojo informacijos apie tuos vaizdus internete, iliustravo juos, po to analizavo vieni kitų darbus ir sukūrė bendrą istorinių vietų laiko juostą. Džiaugiamės ne tik nacionaliniu kokybės įvertinimu, bet ir bendradarbiavimu su Šeduvos gimnazija ir jos istorijos mokytoja Inga Dryžaite. Projektą koordinavo mūsų mokyklos mokytoja Gražina Likpetrienė. Diplomai buvo įteikti aktyviausiems mokiniams – Grantui Griniui, Urtei Dauneckaitei, Ugnei Petrauskaitei, Mildai Simaitytei ir Aistei Švėgždaitei. Sveikiname visus!
1 rezultatu paroda2-maz

Piešiame kitaip :)

tvora

Kol oras lepina, pamokos gali vykti ir lauke. 2 kurso 2 grupės mokiniai vietoj lapo naudojo mokyklos tvorą.
Mokytoja Dalia

RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLOS PAMOKŲ TVARKARAŠČIAI 2023 – 2024 M.M.

Skelb rugs1c