Kovas 2024

paroda-JK

Kviečiame mokytis 2024-25 m. m. Plačiau skaityti čia >>

Registracija internetu  bit.ly/rdm-reg-forma
Smulkesnė informacija telefonu +370 422 52 992.

kviet-maz

paroda-dagil

Paroda vaikų meno festivalyje

Kartu su mažaisiais dainininkais ir dailininkais iš visos Lietuvos dalyvavome Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje vykusiame respublikiniame vaikų meno festivalyje „Aš – mažytė pasaulio dalis”

Sveikiname!

Mūsų mokiniai Ugnė Jonaitytė ir Gvidas Velykis tapo Lietuvos mokinių skaitmeninių piešinių virtualios parodos-konkurso „Aš esu Lietuva, o Lietuva, tai - Aš“ laureatais! Mokytoja Gražina Likpetrienė. Nuotolinėje parodos uždarymo diskusijoje laukė organizatorių iš Šiaulių menų mokyklos sveikinimai ir siurprizas :)
Laureatų darbai: https://youtu.be/wGQHZzp1KtE?si=btDxUQ5fG6KTWmtM

parodos-uzdarymas

Ugnes-maz    Ugnė Petrauskaitė tapo XVIII Pasaulinio vaikų haiku konkurso nacionalinio turo laureate!! Mokytoja Gražina Likpetrienė.
Šių metų tema - „Šeima“. Iš vertintojų atsiliepimų : "Svarbiausia yra siekti, kad pats gyvenimas būtų, kiek tai nuo kiekvieno priklauso, šviesesnis, linksmesnis, kupinas gerumo ir atjautos, tuomet ir poezija savaime bus tokia, kaip mėnulio atspindys ramaus ežero vandenyje."

Kovo 21-oji - Pasaulinė Dauno sindromo diena.

Šios dienos simbolis - skirtingos kojinės. Būtent šią dieną mūvėdami skirtingas kojinaites išreiškėme palaikymą žmonėms, turintiems Dauno sindromą bei jų artimiesiems. Šią dieną atidaryta 6 kurso mokinės Dainos Kapšaitės kūrybinių darbų paroda. Mokytojos Rasa Brazdžionienė ir Inga Ginkevičiūtė.
Ačiū Dainutės mamytei Linai, surengusiai šventę vaikams.
Parodą galite apžiūrėti čia >>

Dainos-paroda

Paminėta Pasaulinė Žemės Diena

Mūsų mokykloje buvo surengtas ypatingas renginys, skirtas Pasaulinei Žemės Dienai. Čia pradinukai su entuziazmu gamino spalvotas gėles ir dekoruotus vabaliukus, piešė žemėmis vabalus ir netgi atidarė vabalų viešbutį mokyklos vidiniame kiemelyje!

Zemes-diena

Dailės olimpiada

Sveikiname Radviliškio rajono 5-7 klasių mokinius dailės olimpiados nugalėtojus! Didžiuojamės, kad jie yra ir mūsų mokyklos ugdytiniai bei nuostabūs kūrėjai! Plačiau skaitykite čia >>

olimp2

Sveikiname laureatus!

heroju-diplomai

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius tapus laureatais konkurse-parodoje "Lietuvos herojai"! Diplomai 5 - 6 kl. kategorijoje skirti Milai Černikovaitei (mokytoja N. Kestenienė) ir Ugnei Petraitytei (mokytoja G. Likpetrienė); 7 - 8 kl. kategorijoje - Miglei Daniševičiūtei (mokytoja E. Sadauskė). Nominacija "Už išraiškingą keramikos techniką" skirta Matui Svirpliui (mokytoja N. Kestenienė).

heroju-koliazas

Sveikiname dar vieną šaunų menininką! Matas Svirplys tapo konkurso „Kitas Aš“ laureatu!! Mokytoja Dalia Morkienė

svirplys

Pav. Matas Svirplys 14 m. “Mano vidinis grožis”