Gegužė 2023

Akimirkos iš 7 kurso baigiamųjų darbų egzamino(gynimo) Foto čia >>

baig egz

Visus 3 ir 7 kursų mokinius ir jų tėvelius, globėjus bei draugus birželio 2 dieną kviečiame į iškilmingiausią metų įvykį - Mokslo baigimo pažymėjimų įteikimo ir Padėkos dienos šventę!

kvietimas0529maz

Gegužės 25 dieną mokykloje praūžė ankstyvojo ugdymo programos baigimo šventė. Su tėveliais, seneliais ir draugais džiaugėmės mokytojos Editos Paulauskienės parengtų mažųjų menininkų darbų paroda. Pirmųjų pažymėjimų įteikimą vainikavo šventinis tortas, šokių fiesta lauke ir mokinukų smagus klegesys! Galime drąsiai teigti, kad mokame ne tik rimtai dirbti, bet ir švęsti, nes visi vaikai sugrįš rugsėjį toliau mokytis pradiniame kurse. Kūrybingos vasaros jums linkime ir laukiame sugrįžtant!

svente

23-05-24 Baisogalos kultūros centre sudalyvavome menininkės Lauros Guokės vestoje tapybos menoterapijoje su vyresnių kursų mokiniais. Buvo nuostabu, paslaptinga. Neoninėje šviesoje gimstantys atvaizdai - sužavėjo... esame su savomis švytinčiomis auromis :)
Mokytojos Inga Ginkevičiūtė ir Rasa Brazdžionienė
guoke

I kurso 1, 2 ir 3 grupių mokinių II-ojo pusmečio darbų peržiūra1-okai

VI ir V kursų II-ojo pusmečio mokinių darbų peržiūra

V-VI perz

I vietą 6-10 metų grupėje IX Tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse "WAVE ON WAVE - 2023". Mokytoja Neringa Kestenienė

w-on-w

2 ir 3 kursų mokinių II-ojo pusmečio darbų peržiūra. Daugiau foto čia >> 2-3 kurso perz

perziuros2

Atsisiųsti pdf formatu >>

Dailės mokyklos mokiniai kviečiami į stovyklą.

stovykla-maz

Gegužės 9-ąją minima Europos diena – taikos ir vienybės diena. Šią dieną taip pat švenčiamas programos „eTwinning“ gimtadienis. Šventėme ir mes kartu su visa Europa.

maz etw

Mokinių konferencija

mokiniu-it-konf-Velykis

2022 m. gegužės 31 d. vyko Respublikinė mokinių informacinių technologijų konferencija „Atvirkščios pamokos atgarsiai“, APA-2023. Konferencijoje dalyvavo 4 kurso mokinys Gvidas Velykis. Gvidas pristatė programomis „Canva“ ir „IbisPaint X” sukurtus plakatus ir logotipus eTwinning projektams bei Roblox komandinį žaidimą „Jūros valymo simuliatorių“. Mokinį ruošė mokytoja G.Likpetrienė

Aplankyta paroda

laura-guoke
23-05-04 visi kursai labai susidomėję ir sužavėti aplankėme Baisogalos kultūros centre Menininkės Lauros Guokės kūrinių parodos atidarymą. Buvo įdomu sužinoti pačios autorės kurinių sukūrimo niuansus, išklausyti atsakymus į klausimus. Sudalyvavome fotosesijoje su menininke.
Mokytojos Inga Ginkevičiūtė ir Rasa Brazdžionienė.

Publikacija "Baisogaloje startavo projektas "Jaunimo menoterapija" >>

mamoms

Radviliškio dailės mokyklai suteiktas 2023-2024 m. eTwinning mokyklos ženklas. Sveikiname visą šaunų mokyklos kolektyvą!

“Congratulations! Radviliškio dailės mokykla has been awarded with the eTwinning School Label 2023-2024. This is a great achievement by the eTwinning team in your school! The eTwinning Team”

school label resized 2

alksn-radv-paroda-maz

Kviečiame apsilankyti Radviliškio dailės mokyklos 7 kurso ir Alksniupių pagrindinės mokyklos mokinių kūrybinių darbų parodoje, kuri veikia Radviliškio dailės mokyklos galerijoje

par-alks-radv

KD-Inga0429

Mokytojos Rasa Brazdžionienė ir Inga Ginkevičiūtė pravedė pamokėles vitražas "Pro langą" Baisogalos mokyklos darželio pirmokams, mokytoja Daiva Volskyte ir ketvirtokams, mokytoja Edita Mickuviene.