Kovas 2023

muz-dail-proj

Radviliškio dailės mokyklos mokinių darbų paroda papuošė renginį „Kūrybiniai susitikimai“ , kuris vyko Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje. Vizito metu taip pat buvo pasirašyta Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir Radviliškio dailės mokyklos bendradarbiavimo sutartis.

water-day

Pasaulinę Vandens dieną mokiniai žaidė komandinį jūros valymo žaidimą kartu su savo #eTwinning projekto "My school is Nature" partneriais iš Turkijos ir Moldavijos. Ši diena minima kovo 22 d, siekiant pabrėžti švaraus bei geriamo vandens svarbą ir skatinti tvariai jį naudoti.

Blank perz

Kovo 17 dieną įvyko VII - kurso mokinių II pusmečio kūrybinių darbų peržiūra

olimpiada

Kovo 17 dieną Radviliškio dailės mokykla pirmą kartą surengė rajono moksleivių 5-7 klasių dailės olimpiadą. Dėkojame dalyvavusiems ir linkime nugalėtojams nenustoti kurti! FOTO čia>>
Daugiau informacijos rasite šioje Radviliškio SJNUS publikacijoje

rdm logo lt

meeting0309
Projekto "Transformation into art" mokinių susitikimas įvyko sugrįžus po žemės drebėjimo į mokyklas partneriams iš Turkijos rytinės dalies. Džiaugiamės atsinaujinusia veikla.

ziedimas-ramunas
Žiedimo pamokos VII k. mokytojas Ramūnas Dagys

parodele mini
Džiaugiamės savo mokinių Austėjos Kniškaitės VIIk. ir Emilijos Kučinskaitės VIIk. laisvalaikio kūryba