Tikslinio dailės ugdymo programa

.

Programos tikslasnuosekliai ir sistemiškai plėtoti dailės srities žinias, gebėjimus, įgūdžius, ugdyti kultūrinį sąmoningumą, tobulinti bendrąsias ir dalykines dailės kompetencijas, tenkinti dailės pažinimo ir individualios kūrybos poreikius.

Programa skirta mokiniams, baigusiems pagrindinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programą ir siekiantiems tobulinti įgytus gebėjimus bei rengtis dailės krypties studijoms.

Programos trukmė –1 – 3 metai.
Programą sudaro ugdymo turinio branduolio dalykai (privalomi) ir pasirenkamieji dalykai (neprivalomi). Ugdymo turinio branduolį sudaro šie dalykai:piešimas, kompozicija. Pasirenkamuosius dalykus, atsižvelgiant į mokinių poreikius ir turimus mokyklos išteklius, siūlo mokykla, jais gali būti visos klasikinės ir šiuolaikinės dailės šakos. Pasirenkamieji dalykai: spalvinė raiška (tapyba), skulptūra (keramika), dailėtyra ir kt.
Pamokų skaičius per savaitę – 7.

Asmeniui, baigusiam Programą, išduodama Radviliškio dailės mokyklos pažyma.