Dailėtyra

Mokykloje dailėtyros disciplina pradedama dėstyti pagrindinio ugdymo IV kurse. Pradžioje mokiniai supažindinami su pagrindinėmis meno šakomis, dailės rūšimis, žanrais. Vėliau, piešdami pagal lietuvių liaudies meno pavyzdžius, studijuoja senojo liaudies meno formas ir tradicijas.

V kurse mokiniai mokosi visuotinės dailės istorijos -  nuo seniausių civilizacijų iki baroko. Laikantis chronologijos supažindinama su įvairių epochų dailės kūrinių stiliais, asmenybėmis  įterpiant Lietuvos meno istorijos raidą.

VI  kurse tęsiame dailės istorijos kursą nuo baroko iki šiuolaikinio meno krypčių ir stilių. Supažindinama su  žymiausiais menininkais ir jų kūryba. Mokiniai įtvirtina žinias rašydami referatus, rinkdami skaidrių medžiagą, lankydami ir aprašydami parodas.

VII kurse mokiniai susipažįsta su šiuolaikiniu vizualiniu menu. Pasaulinio masto ir Lietuvos kūrėjais. Renka medžiagą, skaidres apie Radviliškio krašto menininkus, lanko vykstančias parodas. Ruošia medžiagą baigiamajam darbui.