Kalėdinė fantazija 2014

2014 m. gruodžio 22 d. mokyklos galerijoje vyko kalėdinių kompozicijų parodos konkurso "Kalėdinė fantazija 2014. Žiemos pasaka" uždarymas. Konkurse dalyvavo 45 autoriai su 39 kompozicijomis. Visi dalyviai apdovanoti Radviliškio dailės mokyklos direktorės padėkomis. O devyni autoriai pagerbti laureato diplomais ir dovanėlėmis:
V. Kudirkos pagrindinės mokyklos Šniūraičių skyriaus mokinė Austėja Murzaitė (vadovė Rasmuta Valčiukienė),
V. Kudirkos pagrindinės mokyklos Šniūraičių skyriaus mokinė Aurelija Šukytė su mama (vadovė Rasmuta Valčiukienė),
Lopšelio-darželio "Eglutė" priešmokyklinio ugdymo grupė "Smalsučiai" (vadovė Reda Bubliauskienė,
Jaunimo mokyklos meninių technologijų būrelis "Fantazija" (vadovė Irma Lukoševičienė),
Šeduvos lopšelio-darželio auklėtiniai Laurynas ir Viltė Žiauberiams,
Lopšelio-darželio "Žvaigždutė" "Žirniukų" grupė (vadovė Vitalija Navickienė"),
Lizdeikos gimnazijos mokinė Gabija Šiušaitė (vadovė Olesia Kablienė),
Gražinos pagrindinės mokyklos mokytoja Rasa Masiulienė,
Radviliškio neįgaliųjų draugija (vadovė Audra Stasiulaitienė).

Laureatų apdovanojimas

Kviečiame aplankyti Radviliškio dailės mokyklos galerijoje vykstančią kalėdinių puokščių parodą "Kalėdinė fantazija 2014. Žiemos pasaka"
Nuotraukas galite peržiūrėti čia >>