eTwinning projektai

2020/21 m.m. eTwinning projektas

Šiais mokslo metais vykdome programos „eTwinning“ projektą CHANCE TO CHANGE – DREAMERS FOR A BETTER CITY, DREAMERS FOR A BETTER WORLD. Projektu siekiama suteikti mokiniams galimybę apmąstyti kiekvieno atsakomybę kuriant savo aplinką ir geresnę ateitį. Susidūrę su kriziniu ir greitai besikeičiančiu pasauliu, pasitelkę kūrybiškumą įsivaizduosime ateities scenarijus, kad galėtume gyventi geriau, sveikiau ir laimingiau.

poster-maz

Projekte numatytos diskusijos apie Darnaus vystymosi rodiklius, savo gyvenamą aplinką, tvarius miestus ir pasaulio problemas. Laukia daug įdomių kūrybinių darbų: logotipo ir prisistatymo kūrimas, pasakų iliustravimas, „Minecraft“ svajonių miesto statybos, architektūrinės vizijos, pastatų piešimas, menas iš antrinių žaliavų, graffiti ir kitos veiklos. Taip pat bus ugdomas pilietiškumas: kalbinami už miestus atsakingi žmonės, rašomi laiškai merui, EU parlamentarams.

Mūsų projekto partneriai yra iš 4 Italijos mokyklų. ICS "Galileo Galilei" di San Giovanni Teatino mokyklos mokiniai pirmieji susipažino su Darnaus vystymosi rodikliais. Žvelgdami per Europos istorijos ir meno prizmę jie sugalvojo ir pateikė klausimus mums pagal 1338 m. Ambrogio Lorenzetti freską "Geros ir blogos valdžios alegorija ir padariniai".

ab896d1e0 opt

1338 A Lorenzetti

2020.12.15. įvyko pirmasis nuotolinis susitikimas su partneriais iš Italijos. Jaunesnieji mokiniai prisistatė, supažindino su pasakomis, kurioms mes kursime iliustracijas bei papasakojo apie Kalėdų tradicijas. Mes perdavėme jiems draugišką sveikinimą itališkai.

15-12

2020.12.18. Antrojo nuotolinio susitikimo metu vyresni mokiniai vieni kitiems pasakojo apie save, savo pomėgius bei mokyklą, paskelbtas logotipo konkursas.

2020-12-18a

2020-12-18

logotipai

Draugiškas ir šiltas susitikimas baigėsi sutarimu apsikeisti kalėdiniais sveikinimais.

Virtualus susitikimas "Kalėdų magija"

Christmas magic

Daugiau medžiagos čia >>