Spalis 2022

Ekskursija į Kauną

eksk kaunas

2022-10-27 Radviliškio dailės mokyklos mokyklos 26 mokiniai ir 4 mokytojos važiavome į Kauno Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejų pamatyti prestižinių tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureato – virtualios realybės filmo „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinį, skirtą dailininko, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti. Po filmo peržiūros dar ilgai negalėjome atsigauti ir dalinomės patirtais įspūdžiais ir potyriais. Dar svečiavomės ant Pelėdų kalno įsikūrusiame Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakultete. Lankėmės Kauno meno mokyklos 100-mečiui skirtą Lietuvos kultūros ir meno premijos laureato, tekstilininko Felikso Jakubausko personalinėje parodoje bei domėjomės menų ir ugdymo fakulteto ruošiamomis specialybių programomis. Foto čia >>

 


 

Šeduvos ir Baisogalos klasių mokiniai dalyvavo Šeduvos miesto bendruomenės įgyvendinamo projekto „Legendų keliais“ piešinių konkurse ir piešė šio miesto legendų bei padavimų personažus. Laureatai buvo pagerbti finalinės šventės metu, tarp jų ir mūsų mokinys Gvidas Velykis :) Sveikiname!!!

Mokinių sukurtos iliustracijos buvo rodomos šviesų projekcijų parodoje ant pastatų sienų. Atrinktos iliustracijos bus naudojamas edukaciniame kultūrinio pažinimo išplėstinės realybės po atviru dangumi maršrute.

 gv-maz

Foto: S.Mikučio


 

Svirplys


 

 

Radviliškio dailės mokykla švenčia 35-erių metų sukaktį! Kviečiame pasižvalgyti! 

Trečiasis Dailės mokyklos vaizdo klipas skirtas ypač brangiai progai - Mokytojų dienai. Peržiūrėjus jį jums nekils abejonių, kad Mokytojo darbas paliečia sielą :)
Visus tris filmus galite žiūrėti čia >>

3film

 


 

 

NAMU DARBAI 2022m

Mokyklos mokytojų kūrybinių darbų paroda, skirta Tarptautinei mokytojų dienai „Namų darbai – 2022“ jau mokyklos galerijoje! Daugiau foto čia >>

IMG-9567

 IMG-9578