Vasaris 2022

Sveikiname Trakų meno mokyklos organizuoto respublikinio dailės darbų konkurso „Garsų pasaulis“ nugalėtojas Radviliškio dailės mokyklos mokines Dagnę Vilkaitę, Augustę Švėgždaitę, Rugilę Mikalauskaitę bei mokytojas Editą Paulauskienę ir Dalią Morkienę! Didžiuojamės Jumis!

laimejimas

konkurso laureatai

275

IŠRINKTAS PROJEKTO LOGOTIPAS!!! I vietoje Alessandro Aceto iš IC Antonelli-Chieti mokyklos (IT) II vietoje Gintarė Rimkutė iš Radviliškio dailės mokyklos (LT) III vietoje Francesco Ferraioli iš G.D'Annunzio" di Pescara licėjaus(IT) Sveikiname visus!

winners1

v16 baisogala

v162022

Baisogalos klasių 2 kurso mokinių darbų paroda "AŠ LIETUVIS" Foto >>

Su Vasario 16-aja! Mylėkime ir didžiuokimės Lietuva! Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę ir būkime viena stipri bendruomenė!

v16

Baisogalos klasių mokinių darbų paroda Baisogalos kultūros centre

"I pusmečio darbų paroda" Foto >>  ir languose Foto >>

baisog

Radviliškio dailės mokyklos mokiniai dalyvavo Panevėžio dailės mokyklos organizuotame tarptautiniame grafinės miniatiūros konkurse. Sveikiname Agotą Poškaitę laimėjus III vietą savo amžiaus grupėje. Mokytoja Dalia Morkienė.

posk1

posk