Rugsėjis 2020

RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLOS UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU TVARKOS APRAŠAS 120px-Crystal Clear mimetype pdf

nuotolinis2

Rugsėjo 16 d. mokyklos kiemelyje praūžė DAILĖS BLUSŲ TURGELIS

foto čia >> https://photos.app.goo.gl/YPFe8PyCQrZJneCb7

NVSC algoritmai, kaip elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga 120px-Crystal Clear mimetype pdf

Vadovaujantis Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-09-21 įsakymu Nr. A-1183 (8.2) Radviliškio dailės mokyklos ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 2 d. (imtinai).

• Apmokėjimo už mokslą tvarka nesikeičia. Informacija apie mokestį bus atsiųsta el. paštu asmeniškai.
    • Mokytojų darbo laikas reglamentuojamas pagal 2020-2021 mokslo metų ugdymo planą ir pamokų tvarkaraštį. Pamokų tvarkaraštį rasite mūsų mokyklos tinklalapyje.
    • Mokinių ugdymo pažangai vertinti taikomas formuojamasis vertinimas (komentarai, pagyrimai, pastebėjimai ir pan.) ir vertinimo pažymiais sistema. Vertinimo rezultatai fiksuojami pagal dešimties balų vertinimo skalę.
    •  callTėvų/globėjų prašome informuoti kursų vadovus apie vaiko ligą ir/ar negalėjimą dalyvauti ugdymo procese.
    •  call1Mokiniams draudžiama įrašinėti ir/ar platinti pamokų garso, vaizdo, foto medžiagą be Mokyklos sutikimo.

mokyklos svetainėje www.dailes.radviliškis.lm.lt, mokytojų sukurtose uždarose Facebook paskyrose, Zoom platformoje pamokų metu, tėvų/globėjų nurodytu el.paštu.

SAUGOKIME VIENI KITUS IR BŪKIME SVEIKI!

IKI PASIMATYMO

bye

‼️ Atsižvelgiant į Radviliškio rajono savivaldybės Ekstremalių jų situacijų komisijos sprendimą, nuo rugsėjo 21 d. (pirmadienio) Radviliškio dailės mokykla pereina prie nuotolinio ugdymo.

Tikslesnę informaciją pateiksime mokyklos tinklalapyje bei atsiųsime asmeniškai elektroniniu paštu.
Būkime sveiki!

blusu turgus