Vasaris 2019

2019

Tradiciškai mokinių atostogų metu Radviliškio dailės mokyklos mokytojai susiburia į metodinę - kūrybinę dieną, kurios metu išbandomos naujos technikos, medžiagos ir priemonės. Šiemet mokytojai išbandė pilkai juodo šamotinio molio galimybes ir kūrė įvairius indus žiedimo, lipdymo ir formavimo ant gipsinių formų būdais. Savo patirtį mokytojai panaudos pamokose, o mokytojų sukurtais darbais mokiniai ir mokyklos svečiai galės pasidžiaugti rudenį Mokytojų dienos proga organizuojamoje parodoje mokyklos galerijoje.

geras1

Mokinių žiemos atostogų metu Radviliškio dailės mokykloje lankėsi Telšių dailės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Mokyklos galerijoje svečiai apžiūrėjo mokytojos Tomos Sidaugienės mokinių keramikos darbų parodą. Apsilankę visuose mokyklos kabinetuose, pamatė šiuo metu kuriamus mokinių darbus ir mokyklą puošiančius baigiamuosius mokinių darbus. Po malonaus pokalbio prie arbatos ir kavos svečiai išvyko į Šiaulių dailės galerijas.

Tomos ker JPEG

Radviliškio dailės mokyklos galerijoje eksponuojama mokytojos Tomos Sidaugienės mokinių keramikos darbų paroda. FOTO >>

ker