Atvirų durų diena

2014 m. gegužės 12 - 14 dienomis Radviliškio dailės mokykla pakvietė Radviliškio lopšelių-darželių „Žvaigždutė“ ir „Kregždutė“ priešmokyklinio amžiaus auklėtinius į atvirų durų renginius. Dailės mokyklos mokytojai R. Adomaitienė, R. Dagys, D. Morkienė, V. Griciuvienė, T. Sidaugienė ir V. Šereivaitė jiems organizavo smagias kūrybines veiklas. Vaikai tapė laistydami dažus iš buteliukų, popieriaus lape braukė dažus plunksnomis ir šakutėmis, štampavo, lipdė, mokyklos galerijoje aplankė mokyklos mokinių darbų parodą „Gyvybės medis“. Smagiausia atrakcija vaikų laukė kieme. Buvo daug džiaugsmo ir susižavėjimo šūksnių, leidžiant didžiulius muilo burbulus. Svečiams mokykloje labai patiko. Tikimės juos pamatyti dailės mokyklos mokinių tarpe, nes š.m. birželio 3 d. 15 val. mokykla ruošiasi naujų mokinių priėmimui. Neringa Kestenienė 2014 m. gegužės 12 - 14 dienomis Radviliškio dailės mokykla pakvietė Radviliškio lopšelių-darželių „Žvaigždutė“ ir „Kregždutė“ priešmokyklinio amžiaus auklėtinius į atvirų durų renginius. Dailės mokyklos mokytojai R. Adomaitienė, R. Dagys, D. Morkienė, V. Griciuvienė, T. Sidaugienė ir V. Šereivaitė jiems organizavo smagias kūrybines veiklas.

Neringa Kestenienė