Stojamieji egzaminai 2021

radvildaile logo
RADVILIŠKIO DAILĖS MOKYKLA

SKELBIA MOKINIŲ PRIĖMIMĄ IR KVIEČIA MOKYTIS

• 7-11 metų (nuo 6 metų, jeigu lankys pirmąją klasę bendrojo ugdymo mokykloje) vaikus pagal pradinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programą;

• 11-15 metų vaikus pagal pagrindinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programą;

• Pagal tikslinio dailės ugdymo programa mokinius, baigusius dailės mokyklos pagrindinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programą.

Dėl pandeminės situacijos ir karantino STOJAMIEJI EGZAMINAI birželio 7 d. NEVYKS! Žinių ir įgūdžių nustatymas numatomas 2021-2022 mokslo metų pradžioje.

Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos sprendimu nustatytas mokestis už vaikų ugdymą – 15,00 eurų už kiekvieną mokslo metų (iki birželio 1 d.) mėnesį. Gali būti taikomos lengvatos.

Tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymai priimami iki rugsėjo 3 d. Radviliškio dailės mokyklos raštinėje (Kęstučio g. 8) arba el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Smulkesnė informacija teikiama telefonu (8 422) 52 992 arba raštu teikiant klausimus el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Prašymo formą DĖL PRIĖMIMO rasite ČIA

radvil