Svarbi informacija

Atsižvelgiant į esamą epidemiologinę situaciją ir mažinant skirtingo amžiaus grupių mokinių kontaktą, mokykloje organizuojamas mišrus ugdymas savaitėmis keičiantis pradinio ugdymo programos ir IV kurso mokiniams su pagrindinio ugdymo (V-X) programos mokiniais pagal grafiką:

dail grafik

Baisogaloje lapkričio 9- 12 dienomis užsiėmimai mokykloje vyks 6, 7 kurso moksleiviams.
Nuotoliniu būdu mokysis 3, 4, 5, 8 kurso mokiniai.

Šeduvos klasėje užsiėmimai vyks pagal individualų grafiką - po penkis grupėje.

callTėvų/globėjų prašome informuoti kursų vadovus apie vaiko ligą ir/ar negalėjimą dalyvauti ugdymo procese.
 call1Mokiniams draudžiama įrašinėti ir/ar platinti pamokų garso, vaizdo, foto medžiagą be Mokyklos sutikimo.
call2Informacija suteikiama: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., mokyklos svetainėje www.dailes.radviliškis.lm.lt, mokytojų sukurtose uždarose Facebook paskyrose, Zoom platformoje pamokų metu, tėvų/globėjų nurodytu el.paštu.

SAUGOKIME VIENI KITUS IR BŪKIME SVEIKI!

IKI PASIMATYMO

bye